Haberler

Avrupa Kupası Eleme Maçları

Avrupa Kupası Eleme Maçları

Avrupa Kupası’nda son 24 takım arasında girerek turnuvaya katılma hakkı kazanan takımlar ön eleme gruplarında ve play off maçlarında mücadele etti. Gruplarını ilk iki sırada bitirenler direkt katılırken diğer takımlar play off maçlarında işlerini zora da soksa katılma hakkı kazanmayı başardı. Ön elemelerde 11 grup yer aldı.
A grubunda sonuçlar şöyleydi:
Bulgaristan 1-1 Karadağ
İngiltere 5-0 Çekya
Kosova 1-1 Bulgaristan
Karadağ 1-5 İngiltere
Çekya 2-1 Bulgaristan
Karadağ 1-1 Kosova
Bulgaristan 2-3 Kosova
Çekya 3-0 Karadağ
Kosova 2-1 Çekya
İngiltere 4-0 Bulgaristan
İngiltere 5-3 Kosova
Karadağ 0-3 Çekya
Çekya 2-1 İngiltere
Karadağ 0-0 Bulgaristan
Bulgaristan 0-6 İngiltere
Kosova 2-0 Karadağ
Çekya 2-1 Kosova
İngiltere 7-0 Karadağ
Bulgaristan 1-0 Çekya
Kosova 0-4 İngiltere

B gurubu:
Lüksemburg 2-1 Litvanya
Portekiz 0-0 Ukrayna
Lüksemburg 1-2 Ukrayna
Portekiz 1-1 Sırbistan
Litvanya 1-1 Lüksemburg
Ukrayna 5-0 Sırbistan
Sırbistan 4-1 Litvanya
Ukrayna 1-0 Lüksemburg
Litvanya 0-3 Ukrayna
Sırbistan 1-3 Portekiz
Litvanya 1-5 Portekiz
Lüksemburg 1-3 Sırbistan
Portekiz 3-0 Lüksemburg
Ukrayna 2-0 Litvanya
Litvanya 1-2 Sırbistan
Ukrayna 2-1 Portekiz
Portekiz 6-0 Litvanya
Sırbistan 3-2 Lüksemburg
Lüksemburg 0-2 Portekiz
Sırbistan 2-2 Ukrayna

C grubu
Hollanda 4-0 Belarus
Kuzey İrlanda 2-0 Estonya
Hollanda 2-3 Almanya
Kuzey İrlanda 2-1 Belarus
Estonya 1-2 Kuzey İrlanda
Belarus 0-2 Almanya
Belarus 0-1 Kuzey İrlanda
Almanya 8-0 Estonya
Estonya 1-2 Belarus
Almanya 2-4 Hollanda
Esontya 0-4 Hollanda
Kuzey İrlanda 0-2 Almanya
Belarus 0-0 Estonya
Hollanda 3-1 Kuzey İrlanda
Belarus 1-2 Hollanda
Estonya 0-3 Almanya
Almanya 4-0 Belarus
Kuzey İrlanda 0-0 Hollanda
Almanya 6-1 Kuzey İrlanda
Hollanda 5-0 Estonya

D grubu
Gürcistan 0-2 İsviçre
Cebelitarık 0-1 İrlanda
İrlanda 1-0 Gürcistan
İsviçre 3-3 Danimarka
Gürcistan 3-0 Cebelitarık
Danimarka 1-1 İrlanda
Danimarka 5-1 Gürcistan
İrlanda 2-0 Cebelitarık
Cebelitarık 0-6 Danimarka
İrlanda 1-1 İsviçre
Gürcistan 0-0 Danimarka
İsviçre 4-0 Cebelitarık
Gürcistan 0-0 İrlanda
Danimarka 1-0 İsviçre
Cebelitarık 2-3 Gürcistan
İsviçre 2-0 İrlanda
Danimarka 6-0 Cebelitarık
İsviçre 1-0 Gürcistan
Cebelitarık 1-6 İsviçre
İrlanda 1-1 Danimarka

E grubu
Hırvatistan 2-1 Azerbaycan
Slovakya 2-0 Macaristan
Galler 1-0 Slovakya
Macaristan 2-1 Hırvatistan
Hırvatistan 2-1 Galler
Azerbaycan 1-3 Macaristan
Azerbaycan 1-5 Slovakya
Macaristan 1-0 Galler
Slovakya 0-4 Hırvatistan
Galler 2-1 Azerbaycan
Azerbaycan 1-1 Hırvatistan
Macaristan 1-2 Slovakya
Hırvatistan 3-0 Macaristan
Slovakya 1-1 Galler
Macaristan 1-0 Azerbaycan
Galler 1-1 Hırvatistan
Azerbaycan 0-2 Galler
Hırvatistan 3-1 Slovakya
Slovakya 2-0 Azerbaycan
Galler 2-0 Macaristan

F grubu
Malta 2-1 Faroe Adaları
İsveç 2-1 Romanya
İspanya 2-1 Norveç
Malta 0-2 İspanya
İsveç 3-3 Norveç
Romanya 4-1 Faroe Adaları
Faroe Adaları 1-4 İspanya
Norveç 2-2 Romanya
İsveç 3-0 Malta
Faroe Adaları 0-2 Norveç
Malta 0-4 Romanya
İspanya 3-0 İsveç
Faroe Adaları 0-4 İsveç
Norveç 2-0 Malta
Romanya 1-2 İspanya
İspanya 4-0 Faroe Adaları
Romanya 1-0 Malta
İsveç 1-1 Norveç
Faroe Adaları 0-3 Romanya
Malta 0-4 İsveç
Norveç 1-1 İspanya
Faroe Adaları 1-0 Malta
Romanya 1-1 Norveç
İsveç 1-1 İspanya
Norveç 4-0 Faroe Adaları
Romanya 0-2 İsveç
İspanya 7-0 Malta
Malta 1-2 Norveç
İspanya 5-0 Romanya
İsveç 3-0 Faroe Adaları

G grubu
Avusturya 0-1 Polonya
Makedonya 3-1 Letonya
İsrail 1-1 Slovenya
İsrail 4-2 Avusturya
Polonya 2-0 Letonya
Slovenya 1-1 Makedonya
Avusturya 1-0 Slovenya
Makedonya 0-1 Polonya
Letonya 0-3 İsrail
Makedonya 1-4 Avusturya
Letonya 0-5 Slovenya
Polonya 4-0 İsrail
İsrail 1-1 Makedonya
Avusturya 6-0 Letonya
Slovenya 2-0 Polonya
Letonya 0-2 Makedonya
Polonya 0-0 Avusturya
Slovenya 3-2 İsrail
Avusturya 3-1 İsrail
Makedonya 2-1 Slovenya
Letonya 0-3 Polonya
Polonya 2-0 Makedonya
Slovenya 0-1 Avusturya
İsrail 3-1 Letonya
Slovenya 1-0 Letonya
Avusturya 2-1 Makedonya
İsrail 1-2 Polonya
Makedonya 1-0 İsrail
Letonya 1-0 Avusturya
Polonya 3-2 Slovenya

H grubu
Arnavutluk 0-2 Türkiye
Andorra 0-2 İzlanda
Moldova 1-4 Fransa
Türkiye 4-0 Moldova
Andorria 0-3 Arnavutluk
Fransa 4-0 İzlanda
İzlanda 1-0 Arnavutluk
Moldova 1-0 Andorra
Türkiye 2-0 Fransa
Arnavutluk 2-0 Moldova
Andorra 0-4 Fransa
İzlanda 2-1 Türkiye
İzlanda 3-0 Moldova
France 4-1 Arnavutluk
Türkiye 1-0 Andorra
Arnavutluk 4-2 İzlanda
Fransa 3-0 Andorra
Moldova 0-4 Türkiye
Andorra 1-0 Moldova
İzlanda 0-1 Fransa
Türkiye 1-0 Arnavutluk
Fransa 1-1 Türkiye
İzlanda 2-0 Andorra
Moldova 0-4 Arnavutluk
Türkiye 0-0 İzlanda
Arnavutluk 2-2 Andorra
Fransa 2-1 Moldova
Arnavutluk 0-2 Fransa
Andorra 0-2 Türkiye
Moldova 1-2 İzlanda

I grubu
Kazakistan 3-0 İskoçya
Belçika 3-1 Rusya
Güney Kıbrıs 5-0 San Marino
Kazakistan 0-4 Rusya
San Marino 0-2 İskoçya
Güney Kıbrıs 0-2 Belçika
Rusya 9-0 San Marino
Belçika 3-0 Kazakistan
İskoçya 2-1 Güney Kıbrıs
Kazakistan 4-0 San Marino
Belçika 3-0 İskoçya
Rusya 1-0 Güney Kıbrıs
Güney Kıbrıs 1-1 Kazakistan
San Marino 0-4 Belçika
İskoçya 1-2 Rusya
Rusya 1-0 Kazakistan
San Marino 0-4 Güney Kıbrıs
İskoçya 0-4 Belçika
Kazakistan 1-2 Güney Kıbrıs
Belçika 9-0 San Marino
Rusya 4-0 İskoçya
Kazakistan 0-2 Belçika
Güney Kıbrıs 0-5 Rusya
İskoçya 6-0 San Marino
Güney Kıbrıs 1-2 İskoçya
Rusya 1-4 Belçika
San Marino 1-3 Kazakistan

J grubu
Bosna-Hersek 2-1 Ermenistan
İtalya 2-0 Finlandiya
Lihtenştayn 0-2 Yunanistan
Ermenistan 0-2 Finlandiya
Bosna-Hersek 2-2 Yunanistan
İtalya 6-0 Lihtenştayn
Ermenistan 3-0 Lihtenştayn
Finlandiya 2-0 Bosna-Hersek
Yunanistan 0-3 İtalya
Yunanistan 2-3 Ermenistan
İtalya 2-1 Bosna-Hersek
Lihtenştayn 0-2 Finlandiya
Ermenistan 1-3 İtalya
Bosna-Hersek 5-0 Lihtenştayn
Finlandiya 1-0 Yunanistan
Ermenistan 4-2 Bosna-Hersek
Finlandiya 1-2 İtalya
Yunanistan 1-1 Lihtenştayn
Bosna-Hersek 4-1 Finlandiya
İtalya 2-0 Yunanistan
Lihtenştayn 1-1 Ermenistan
Finlandiya 3-0 Ermenistan
Yunanistan 2-1 Bosna-Hersek
Lihtenştayn 0-5 İtalya
Ermenistan 0-1 Yunanistan
Finlandiya 3-0 Lihtenştayn
Bosna-Hersek 0-3 İtalya
Yunanistan 2-1 Finlandiya
İtalya 9-1 Ermenistan
Lihtenştayn 0-3 Bosna-Hersek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir